Комплект ВХ-400 для відкатних воріт із вагою стулки до 400 кг.
1) Привод із вбудованою панеллю керування ZBX7N
2) Картка радіочастоти 433Mhz (AF43S)
3) Пульт Д.у.,4-ханальнийRollingCode 433МГц— 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Came |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Максимальна ширина стулки | 14 м |
| Максимальна вага стулки | 400 кг |
| Швидкість руху стулки | 10.5 м/хв |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Фотоелементи безпеки | Ні |
| Сигнальна лампа | Ні |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


