Комплект автоматики BX-800 MAXI-KIT для автоматизації зсувних воріт вагою до 800 кг.
1) Привод із вбудованою панеллю керування ZBX7N
2) Картка радіокерування (AF43S)
3) Пульт Д.у., 4-х канальний (TOP44RBN)2шт.
4)Сигнальна лампа LED з вбудованою антеною
5)Фотоэлементы(DIR10)
6) Зубчаста рейка сталева, оцинкована,болтова 30/8 - 5 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Came |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Максимальна ширина стулки | 14 м |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Швидкість руху стулки | 10.5 м/хв |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Фотоелементи безпеки | Так |
| Сигнальна лампа | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



