FAAC 740 призначений для автоматизації відкотних воріт вагою до 500 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна вага стулки | 500 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 350 Вт |
| Виробник | Faac |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Сигнальна лампа | Ні |
| Фотоелементи безпеки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


