
Електромеханічний привод Faac 844 ER призначений для автоматизації відкатних воріт
- Редуктор приводу розташований у олійній ванні
- Магнітні конвінки
- Електричне та механічне регулювання тягового зусилля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faac |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 1800 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 660 Вт |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Швидкість руху стулки | 12 м/хв |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Фотоелементи безпеки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



